קורס אנגלית לילדים ונוער

קורס אנגלית לילדים ונוער 

כיום, חלה הבנה כי בכדי להצליח בתחומי החיים (לאו דווקא מבחינה פיננסית: לטייל בחו"ל, ליצור עסקים עם מדינות זרות וכדומה) יש לדעת שפה שהיא בינלאומית. השפה האנגלית היא השפה הנרכשת בבתי הספר בישראל כשפה בינלאומית ובאה להקנות לתלמידים הבנה וידע בסיסי לצורך פיתוחו העתידי של השפה האנגלית.

הלכה למעשה חלה הבנה שככל שהילד צעיר יותר כך הבנתו נרחבת יותר ולכן כיום, ניתן למצוא הרבה גני ילדים שמתמקדים בלימוד הראשוני של ילדים את השפה האנגלית. (כמובן ניתן לראות גם הורים רבים שמדברים עם תינוקם אנגלית בכדי להקנות לו למידה שפה ישירה של השפה). ההבנה הבסיסית כיום כי האנגלית היא מפתח לתחומי החיים השונים בעצם יצרה צורך בחינוך הילדים במערכת הפדגוגית את השפה האנגלית.

ניתן להיעזר במורים פרטיים או לימוד אנגלית בצורה מקצועית יותר בבית ספר לשפות בכדי להעשיר את אוצר המילים של הילד, לימודו את הפעלים וההברות בצורה שונה ומותאמת אישית והתקדמות ברמה שונה מרמה שהיא כיתתית. באופן כזה היחס הוא אישי יותר לכל תלמיד ותלמיד- דבר המעלה את סיכויי ההצלחה. ניתן ללמוד או ביחידים או בקבוצות כאשר בתחילת הלימודים נעשים בעצם בחינות לקביעת הרמה לצורך ההתאמה האישית הטובה ביותר.

ילדים ובני נוער שונים מאנשים מבוגרים יותר בדרך התכנים שהם צורכים והידע שהם נושאים עימם, לכן יש להתאים את תוכנית הלימודים ל לימוד אנגלית במיוחד לילדים ולבני הנוער ולספק להם תכנים שאיתם הם יתחברו יותר. בדרך כלל התהליך המתבצע בבית ספר לשפות הוא לימוד על ידי דיבור השפה בכל השלבים (כולל פקידת הקבלה בכניסה), דבר המקנה לתלמיד הבנה והפנמה טובה יותר של השפה האנגלית.
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.