לימודי ספרדית לילדים

לימודי ספרדית לילדים
ספרדית, אחת השפות הרומאניות המדוברות ביותר בעולם, ספרדית היא שפת הדיבור השלישית בתפוצתה בעולם לאחר המנדרינית והאנגלית. לא רק בספרד מדברים בשפה זו כמו כל צופה אופרות סבון ידוע כי מרבית מדינות דרום אמריקה ומרכז אמריקה דוברות שפה זו ובסך הכל היא מדוברת ב-43 מדינות נוספות לספרד בחמש יבשות, היא גם אחת השפות הרשמיות של האומות המאוחדות והאיחוד האירופאי.
לספרדית שני דיאלקטים עיקריים והם הניב הספרדי (האירופאי) והניב הלטיני (הדרום-אמריקאי). הכתב הספרדי מתבסס על האלף-בית הלטיני, המוכר לדוברי האנגלית. באלף בית הספרדי עשרים ושמונה אותיות, מתוכן חמש תנועות ועשרים ושלושה עיצורים. חלק מהעיצורים כוללים תוים כפולים (או "אותיות כפולות"), כלומר, בניגוד לאנגלית, צירוף של שתי אותיות סמוכות המייצר צליל חדש נחשב אות בפני עצמו, ויופיע במילון כאות עצמאית. השפה הספרדית מאוד פשוטה לקריאה. מה ששומעים הוא בדיוק מה שקוראים ולהפך.
ב לימודי שפות ככל שנקדים כך טוב נעשה ולכן התחלה של לימודי ספרדית יש להתחיל במקביל  ל לימודי אנגלית בביה"ס אפילו לפני. היתרונות רבים יש בלימוד שפה שנייה חלקם באים לידי ביטוי מייד עם ההתפתחות של הילד כגון פיתוח החשיבה הקוגניטיבית ופיתוח המח (כן אותם תאים אפורים שמרכיבים את המח.), ויתרונות נוספים באים לידי ביטוי ככל שהילדים גדלים ומתבטאים בציונים גבוהים יותר בביה"ס (נבדק במחקרים שונים ברחבי העולם.) תוך פיתוח קשר עם דוברי ספרדית ברחבי העולם אם בקייטנות המורכבות מילדים מכל העולם או באמצעות המחשב מה שמפתח השקפת עולם רחבה. ביטחון עצמי מפותח נמצא כאחד הסממנים של למידת שפה שנייה. אין ספק בעולמנו הגלובלי לימוד שפה שנייה מלבד האנגלית מהווה נקודת פתיחה טובה יותר ויכולת להצליח מול המטרות השונות שהעולם היום מציב.

צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.