לימודי השפה הגלובלית- אנגלית

גלובלי משמעותו נסחר בעולם. כינוי זה דבק בהתחלה בסחורות אשר סחרו בהם מחוץ לגבולות ארה"ב. אך מאז כינוי זה התפתח וגלובלי הוא בעצם כינוי למשהו בינ"ל. אחד מן הביטויים החזקים ביותר לעניין הגלובלי הוא בעולם העסקים, הדורש מכל מי שרוצה לעסוק בסחר בינלאומי לדעת לא רק אנגלית, אלא אנגלית עסקית.

למה קורס אנגלית רגילה לא מספיק?
אנגלית כשפה, היא שפה חשובה בעולם שמומלץ ללמוד אותה בכל מקרה. אך האנגלית של האנשים ברחוב, היא אינה האנגלית של עולם העסקים. אנגלית עסקית היא רהוטה יותר, מהודקת יותר ולעיתים גם טכנית. כפי שבעברית יש שפה משפטית גבוהה ושפה עברית המיועדת ליום יום, כך גם באנגלית.

זו לא רק השפה, זו גם המנטליות...
אבל בקורס אנגלית עסקית, יש יותר מרק למידת שפה. מדובר על למידת מנטליות. לא כל ארץ דוברת אנגלית, היא בעלת מנטליות דומה כאשר זה מגיע לעולם העסקים. הכרות עם שלל התרבויות הדוברות אנגלית בעולם וכיצד העסקים מתבצעים בקרבם, יכול לתת לכם מטען משמעותי וחשוב לשם פיתוח יחסי סחר בינ"ל וכן להבנה של הסכמים ותנאים בחוזים.

שפה גבוהה- מוניטין גבוה
רבים חושבים כי יש מעין חינניות באנגלית שיש לה אקסנט של ישראלים, אך הדבר אינו נכון. מי שאין לו אנגלית עסקית ברמה גבוהה, לרוב זוכה לזלזול כאשר הוא בא לעשות עסקים בחו"ל ויותר מזלזול, עלול ליפול על נוכלים אשר ינצלו את חוסר ידיעת השפה על בורייה, לטובת רווח אישי כפול ומכופל. לעומת זאת, אם תדברו אנגלית רהוטה ובשפה גבוהה, תדעו להציג את הדרישות והרצונות שלכם בהתאם למנטאליות המקומית ותבהירו את עצמכם היטב, תזכו ללא מעט הערכה וכנראה גם הצלחה בעסקים.


צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.