האנגלית המדוברת היא כלי שימושי מאוד לבני כל הגילאים, כאשר בכל גיל נידונה השאלה – מהי שיטת לימודי אנגלית הטובה ביותר שיכולה להיות עבור הלומדים? אנגלית יכולה להלמד בכל זמן ומכל רמת ידע – וישנם בתי ספר שמציעים שליטה בשפה המדוברת בתוך טווח זמן קצר ביותר – כשלמעשה, רמת הקליטה וההפנמה תלויה בלומד – לרבות הזמן שבו מתרגלים את הנלמד באופן סלילי. "שליטה בשפה המדוברת" כוללת שליטה בקריאה של השפה ובאוצר המילים שבה, דיבור רהוט של אנגלית, הבנת הנשמע וחיבור וכתיבה באנגלית.

ללמוד אנגלית באמצעות מחשב
השיטות ללימוד אנגלית במחשב מאפשרות ללומד חופש בקצב ההתקדמות שלו – בין אם הוא לומד באופן עצמאי אוטודידקטי או במסגרת בית ספר ללימודי שפות.  יש בשיטה זו יתרונות אולם חשוב להבין כי תרגול בסביבה שאינה טבעית כמו מורה בקבוצה או מורה פרטי מגביל את היכולת להעביר ולבצע את המיומנות באופן רהוט גם בזמן אמת.

לימוד אנגלית עסקית
לימודי אנגלית לאנשי עסקים הם לימודים ממוקדים יותר במטרה: לימודים אלו מאפשרים לרכוש אוצר מילים מתאים ממוקד לצרכים של משא ומתן – ואפילו מתרגלים זאת באמצעות סימולציות ותכני אוצר מילים נלווה מתאים.  הטרמינולוגיה המתאימה תסייע לענות לשיחות טלפון בשפה אנגלית רהוטה, להתקבל לראיון עבודה או לכל שימוש אחר מחייב שפה רהוטה ועכשווית.

אנגלית למטיילים
מי שרוצה לצאת לחו"ל להתאוורר בטיול ארוך ולהגיע מוכן ישר מן ההתחלה כדי להבין על מה המוכרים מדברים ואיך ניתן להתמקח איתם או כשרוצים לעבוד על שיפור יכולת האנגלית ניתן לקחת קורסים של שיפור אנגלית לישראלים בין אם הוא בשיטת לימוד אנגלית אונליין, דרך קורס אנגלית בבית ספר ללימודי שפות או באמצעות קורס שנערך בארץ היעד, כמו מין מכינה לשיפור האנגלית.

צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.