לימודי שפות - הדרך להצלחה בעולם 
היכולת לתקשר בשפות מדוברות ואפילו בשפות בלתי מילוליות מאפשרת לאנשים להגיע לתוצאות טובות יותר בחיים האישיים ובעולם העסקים. ידיעת שפה נוספת באופן עצמאי פותחת דלתות בכל רגע נתון – בהבנת הזולת ושיחות חולין המתנהלות סביב – גם אם נמצאים בארץ זרה, יכולת להתמצא ולנווט בטיולי חוץ, ללמוד דברים חדשים – ולא רק בשפה המילולית אלא דרך גינוני התרבות והנימוס המשתייכים לדוברי השפה ולמקומיים. כשדוברים שפה מסוימת יש להתייחס לחתך הדיבור הנהוג במקום – על מה נהוג לדבר ועל מה לא ולהבין את צורת החשיבה של הצד השני לשיחה. 

לימודי שפות בישראל
פריחת לימודי שפות בישראל והתפתחותה נוצרו בזכות היכולת של הטכנולוגיה ליצור גשר לתרבויות הזרות, ובעקבותיהן השפות. תוכניות טלביזיה וסרטים זרים, עולם העסקים, המודיעין והשער לטייל בעולם הגדול – אלו המפתחות המאפשרים תרגול ולמידה בשטח של השפה הנלמדת, כשאת היסודות שלה ניתן לרכוש באמצעות לימודי שפה זרה

לשלוט בשפות מדוברות
השפות המדוברות בעולם אינן מתמצות רק בשפה האנגלית, השגורה בפי בוגרי ובוגרות מערכת החינוך בארץ, אלא גם בשפות נוספות מדוברות, כמו איטלקית, צרפתית, רוסית, ערבית, מנדרינית, ספרדית, פורטוגזית, גרמנית ועוד. לכל אחת מהשפות האלו ישנם ניבים רבים – ושפה מדוברת מרכזית – כשזו בדרך כלל השפה המשמעותית והבסיסית הנדרשת בפי הלומד המתחיל לשפה.

תרגול השפה בזמן אמת
כדי להטמיע את השפה הנלמדת, יש צורך בתרגול מוצלח של השפה בזמן אמת. המשמעות היא ללמוד את השפה הזו בבית ספר בחו"ל ולתרגל בסביבת המחיה, ללמוד אותה בארץ ולהתאמן עם דוברים בשפה הרהוטה, להתערות בסרטים ובתוכניות דוברות השפה או למצוא כל שיטה נוספת, לעתים גם ממוחשבת, כדי להשתמש בה בצורה נכונה ולגלגל אותה על הלשון תוך תרגול מכאניקה והרחבת אוצר המילים. 

צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.