לימודי אנגלית להשבת הביטחון
אין אחד מאיתנו שלא למד אי שם בימי היסודי העליזים את השפה האנגלית- החל מה-ABC וכלה בדקדוק. אך מאז היסודי עוברות לא מעט שנים ורבים שוכחים את האנגלית בשל חוסר תרגול. מצב כזה יכול להסב לא מעט חשש בבואנו להיכנס לעולם העסקים או אפילו סבתם נסיע הפשוטה לחו"ל לארץ דוברת אנגלית. אז איך מתגברים על הנושא? קורסי אנגלית למבוגרים.

קורסי אנגלית למבוגרים- רמה בסיסית ומתקדמת
 במסגרת  לימודי אנגלית  ניתן למצוא לרוב שתי רמות לימוד- בסיסית ומתקדמת. הבסיסית מיועדת למי שמעולם לא היו טובים באנגלית וצריכים חיזוק של קריאה, כתיבה ודיבור בשפה זו. למתקדמים, מדובר בעיקר בשיפור מיומנויות כתיבה ותרגול הדיבור. ניתן לבצע קורסים אלו במסגרת פרטית או מסגרת של קורסים מקצועיים לאנגלית בבתי ספר שונים.

תוצאות משמעותיות תוך זמן קצר
 מה שיפה וטוב בשעורי אנגלית שלוקחים הוא שהם בעיקר מחזירים את הביטחון לתלמידים בתפקוד בשפה האנגלית. רבים מתקשים עם שפה זו לא משום שהם לא יודעים אותה, אלא משום שהם לא בטוחים בה. לכן הם אינם מעיזים לתרגל את השפה בפומבי ודבר גורר דבר. בלימודי אנגלית, הם לרוב מוכרחים להשתמש באנגלית אם בכתיבה ואם בדיבור דבר שלאט לאט מחזיר להם את הביטחון בשפה זרה זו ומסייע להם להסתדר בעולם השופך ונהיה גלובלי יותר.

הצעד- אנגלית עסקית
 אך לעיתים רק לימודי אנגלית זה לא מספיק. משום שהם נותנים את התשתית ומחזירים את הביטחון בשפה האנגלית אך הם עדיין לא נותנים תשתית מספיק רשמית בכדי לעשות עסקים באנגלית ולהתנהל בצורה שהיא סדירה ומכובדת. לכן, בתום קורס לימודי האנגלית הבסיסי ניתן גם להמשיך וללמוד לימודי אנגלית עסקית. לימודי האנגלית העסקית יתנו לכם את השפה והמונחים השגורים בעולם העסקים באנגלית.
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.