כיום קיימים כשני מיליארד דוברי אנגלית בעולם אך השפה האנגלית שנחשבת לבינלאומית, מדוברג במקומות שאנגלית אינה שפת האם. בתי הספר הכירו בחשיבות הרבה שיש לשפה האנגלית ולכן לימוד השפה מתחיל כבר בבית הספר היסודי וכיום גם מבוגרים רבים פונים לקורסי אנגלית כדי לשפר את רמת השפה בשביל ידע כללי וקידום בעבודה. במאמר זה נסביר את היתרונות שיש ללימודי השפה האנגלית ונרחיב על היתרונות בפיתוח אישי ומקצועי בשוק העבודה.

יתרונות הקורס
לימודים אקדמאיים דורשים ידע רחב בשפה ויכולת קריאה והבנת הנקרא של מאמרים למטרת כתיבת מאמרים וביצוע מחקרים. הקורס פותח צוהר לתרבות חדשה ולימודי אנגלית לעבודה בחו"ל עוזרים למי שמעוניין  לטייל בעולם באופן עצמאי ללא מדריך או טיול מאורגן. בנוסף, כיום קיימים תפקידים רבים הדורשים שליטה באנגלית ברמת שפת אם ושליטה בשפה מאפשרת התקדמות במקום העבודה וקבלת שכר גבוה יותר. 

שיפור ביכולת החשיבה
במסגרת קורס אנגלית לומדים דקדוק ועובדים על יכולות הקריאה, הכתיבה, אוצר המילים, ניהול שיח באנגלית ועוד. עם זאת, תרגול השפה ואימון המוח לשיחה שוטפת באנגלית דורש עבודה אינטנסיבית גם בשעות הפנאי. שפה היא חלק משמעותי מתרבות ולכן הדרך הטובה ביותר ללמוד שפה היא בעזרת צפייה בקולנוע, בטלוויזיה, קריאת ספרים באנגלית, הקשבה למוסיקה בשפה האנגלית, כדי לחדד את ההבנה ולאמן את המוח לתרגום מהיר וקליטה מהירה של השפה.

אופק תעסוקתי חדש
בעבר השפה האנגלית היוותה יתרון אך כיום לא מעט מקומות עבודה מציבים שליטה באנגלית כדרישה ראשונה לקבלת המשרה או התקדמות במקום העבודה. התפתחות ההייטק, התיירות, התעשיה והמסחר הבינלאומי יצרו תפקידים רבים שדורשים תקשורת תמידית בעל פה ובכתב מול גורמים שונים בחו"ל ולכן כיום קיימים קורסים לאנגלית עסקית, כדי להכשיר אנשי מקצוע לתפקידי ניהול גבוהים.

צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.