ידיעת השפה האנגלית הכרחית כדי להצליח בחיים וההוכחה לכך היא מגוון המשרות בלוחות הדרושים שמבקשות ידע ואף שליטה באנגלית ברמת שפת אם. שיעור האנגלית מתחילים כבר בילדות ובבתי הספר היסודי וחטיבות הביניים עובדים קשה כדי להקנות בסיס לשפה שיאפשר לילדים ולנוער לפתח את הידע בהמשך. רכישת שפה חדשה מאתגרת בגילאים מבוגרים ולכן אנשים רבים רושמים את ילדיהם לקורסים באנגלית לשעות הפנאי, כדי ליצור מסגרת נכונה לשיפור רמת השפה.

רכישת שפה חדשה
למידה הוא תהליך שדורש עבודה רבה וכאשר מדובר בלימודי אנגלית, תהליך הלימדה לעיתים מאתגר יותר. עבור ילדים ונוער הלמידה קלה יותר מאשר למבוגרים וזאת עובדה ידועה שככל שהגיל צעיר יותר כך ניתן לרכוש שפה חדשה ביתר קלות. עם זאת, אין מדובר בתהליך אוטומטי וכד לרכוש שפה צריך לעבוד קשה, להבין את חוקיות השפה והכי חשוב לתרגל. תהליך למידה דורש סבלנות ואין אפשרות לקצר תהליכים אך על ידי שימוש בשפה בתדירות יומית, ניתן להגדיל את קצב הלמידה.

המפתח להצלחה
לרוב כשרון הוא עשרה אחוזים מההצלחה ושאר האחוזים הם תוצאה של עבודה קשה. המתפתח להצלחה בלמידת האנגלית נעוץ ביכולת התלמיד לתרגל ובקורסים לאנגלית לילדים ונוער מציעים מסגרת שעוזרת בתרגול חוזר של חוקי הדקדוק, יצירת שיח, הרחבת אוצר המילים בשפה האנגלית, קריאה והבנת הנקרא. ברכישת שפה חדשה יש צורך בשילוב של מסגרת תומכת, הדרכה איכותית, תרגול גבוה ויכולת עבודה עצמאית.

שיטות ללמידה מהירה
השיטה הכי טובה ללמוד שפה היא להגביר כמה שיותר את אחוזי החשיפה בעזרת אמצעי התקשורת. איך לבחור את השיטה הנכונה בלימודי אנגלית? צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באנגלית אולי נתפסת כטריוויאלית, אך היא משמעותית כשרוצים להטמיע שפה בזכרון. בנוסף קריאה מעשירה את אוצר המילים ומשרישה את הדקדוק של השפה האנגלית בזכרון הילד.

צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.