אחת מן השפות הותיקות ביותר היא האיטלקית. זוהי השפה בה דה וינצ'י המציא המצאות, זוהי השפה אשר הכי קרובה ללטינית וכמובן שהיא מייצגת תרבות רבת שנים והיסטוריה שמקורה עוד ברומא העתיקה. לכן לימודי איטלקית-מהווים בעצם סוג של חיבור לימים עברו ולתרבות שונה מאוד מזו שאנו חיים בה.

מי נדרש ללימודי איטלקית
בוודאי אתם חושבים לעצמכם מי צריך ללמוד איטלקית? ובכן, נכון שאיטלקית היא שפה גלובלית הרבה פחות מצרפתית או אנגלית, אך אם אתם מתהדהדים בעתיד ללמוד באיטליה רפואה, רוקחות או וטרינריה, יתכן כי לימודי שפה מקומית כמו איטלקית בהחלט תשמש אתכם. זאת בשל העובדה כי לימודי תחומי הרפואה השונים באיטליה הם נחשבים מאוד ויכולים לשמש בתור אלטרנטיבה מוצלחת למי שלא הצליח להתקבל ללימודים אלו בארץ.

לימודי שפה בשביל החוויה
 עוד אופציה שניתן לחשוב עליה, אם בא לכם להחליף קצת אוירה, היא לימודי שפה בחו"ל. באופציה זו, תבלו בחו"ל תקופה מסויימת שיכולה להיות בת כמה שבועות, חודשים או אפילו עד שנה. בתקופה זו תשתלבו באחד מבתי הספר לשפות ותלמדו באיטליה עצמה את השפה. מה היתרון?גם מחליפים תרבות ואוירה וגם יש לכם הזדמנות לתרגל את לימודי השפה על אמת. ומה טוב מזה כדי לשפר את השפה? אגב, אותה מתודת לימוד קיימת גם בלימודי אנגלית באנגלית או באוסטרליה.

לא רק לימודי איטלקית
 איטלקית היא אומנם שפה אקזוטית במיוחד ללימודים, אך דעו לכם שכיום ניתן ללמוד כמעט כל שפה במסגרות שונות של חו"ל או בארץ. מלימודי יפנית, סינית ועד לימודי איטלקית ואפילו פורטוגזית-ההיצע קיים, רק נשאר לברר מי מלמד והיכן. כמובן, שמומלץ להתאים לימודי שפה אלו לשגרת חייכם וכן לצרכיכם העסקיים או הלימודיים.

צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.