שפה ותקשורת

מהי למעשה שפה אם לא צורת תקשורת היוצרת חיבור והבנה בין בני אדם? איך עולמנו היה נראה לולא היכולת ,הנראית לנו כה בסיסית וטריוויאלית ,ליצור קשר בין האנשים הסובבים אותנו? איך היינו מבטאים את מחשבותינו הכמוסות ביותר, את רגשותינו העמוקים? ובעצם, ניתן לשאול: מהו אדם אם לא גוף החווה את חייו באמצעות מילים/הברות/סלנג ועוד?

כאמור, השפה היא חלק אינטגראלי מחיינו. אנו אפילו נוטים לזלזל ביכולת המופלאה להעביר מסר כלשהו לאנשים הבאים עמנו במגע. אך לא כך הדבר: היכולת לדבר ולתקשר- כלי קסום הוא. אנו נוטים להבין משמעות אדירה זו רק כאשר אנו נתקלים בסיטואציה בה השפה המדוברת אינה מובנת לנו משום מה. כתיירים בטיולים מאורגנים לדוגמא.

כך קורה, שכאשר אנו במדינה מרוחקת, בעלת תרבות שונה לחלוטין מזו שלנו- אנו נתקלים בקושי: איך נדבר עם האנשים אם אין אנו יודעים את השפה? לשם כך, אנשים לומדים שפות. בכל הגילאים ובכל הצורות: החל מסינית וספרדית וכלה באנגלית וצרפתית. היכולת להבין את השפה המדוברת- היא יכולת שאין לזלזל בה וחובה ללמוד אותה ולתרגל באופן רציף. 

במידה וברצונכם ללמוד שפה נוספת, אנו מזמיניכם אותכם להצטרף כתלמידים מן המנין אל בית ספר לשפות - גלובל 1. קורסי השפות אותם אנחנו מעבירים בבית הספר  שלנו יאפשרו לכם לרכוש שפות נוספות אשר יקנו לכם יתרון רב בכל אשר תעשו ולאן אשר תלכו.
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.