לימוד אנגלית מדוברת

לימוד אנגלית מדוברת

תלמידי ישראל למדו במערכות החינוך בישראל כיצד לכתוב באנגלית, לקרוא באנגלית ולהבחן על דקדוק בשפה האנגלית. הבעיה המרכזית של תוכנית הלימודים של מערכות החינוך בישראל סובבת סביב המחסור הגדול בשיפור יכולות הדיבור בשפה האנגלית.

לדעת לכתוב ולקרוא באנגלית שונה במהות מלימוד דיבור באנגלית. לעיתים רבות אנו שמים לב שאפילו תלמידים מצטיינים אשר הצליחו בתיכון והוציאו בגרות 5 יחידות בציון מאוד גבוהה, לא הצליחו לתקשר בצורה הנאותה בעת שטיילו או עבדו בחול.

אז בעצם מה מקור הבעיה? על מנת לדבר באנגלית אתה צריך לחשוב ולתכן את הכל בצורה שונה. בטחון עצמי הוא אחת הדברים הכי חשובים במדידת יכולות השפה באנגלית. ביטחון עצמי משופר יכול לשפר באופן קיצוני את השפה ולאפשר ללומד להתנהל בשפה האנגלית בחופשיות ויעילות.

אבל איך משיגים את זה? בעקרון צריך הכוונה מסוימת והרבה שעות אימון ותירגול. הבעיה מתחילה בכך שאין כמעט איפה לתרגל את השפה. אף אחד לא מתכוון לדבר עם ההורים או עם החברים אנגלית באופן כפוי.

הפתרון לכך הוא ברור וחד משמעי. קורס אנגלית מדוברת בבית הספר לשפות גלובל 1. בית הספר לשפות גלובל 1 ישפר את האנגלית שלך ללא היכר. תוכנית הלימודים מיועדת לספק לכם את הכלים והיכולות הדרושים על מנת לנהל שיחות רצופות וטבעיות בשפה האנגלית. במהלך הקורס יעברו התלמידים הכשרה שתשפר את הבטחון העצמי ותוריד את הרסן הטבעי שלנו. רוב התלמידים מגלים אחר כך כי השפה היתה אצלם בראש אבל היה צריך בסך הכל רק לסדר אותה ולהתאים אותה.
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.