לימוד אנגלית במבצע

לימוד אנגלית 

אנגלית הפכה להיות השפה המתפשטת ביותר בעולם כולו. אם נתבונן ברחבי העולם נשים לב כי מגמה זו של לימוד אנגלית כשפה שנייה הולכת ומתרחבת. דווח כי כ- 400 מליון אנשים לומדים אותה כשפה זרה. אם כך גם ישראל נמצאת תחת השפעתה של האנגלית, ואין שום סיבה שגם אתה לא תוכל להשתלב במגמה בזאת. יתכן שלימודי אנגלית לא תפסו אצלך בתיכון מקום נכבד, הגיע הזמן לשנות גישה זו ולהחליט שגם אתה יכול להשתלב בכפר הגלובלי הזה ולהיות חלק בלתי נפרד מדוברי האנגלית כשפה שנייה. כך יתחזק הקשר שלך עם מקורות מידע שונים, תשתלב בצורה ובה יותר במקומות עבודה מבוקשים, והכישורים האישיים שלך יקבלו תמריץ כלפי מעלה.

כיום, עם הפנים החדשות של האנגלית, אין צורך לרדת לכל ענייני הדקדוק הקטנים שהפריעו לך במשך השנים, אלא די אם תקבל את הכלים המיוחדים המצויים אצלנו בגלובל ONE, כדי שתוכל לתקשר בצורה טובה עם גורמים עסקיים, כלכליים וחברתיים.
גלובל ONE מציעה לכם מגוון של קורסים בהתאמה אישית על פי מיון מקדים, רמות והצרכים הפרטיים של כל אחד מהלומדים: אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית ואנגלית טכנית, כאשר המטרה המשותפת של כל שלושת המסלולים הללו היא הגברת הביטחון בשפה, העשרת המילון האישי בהתאם לצרכים המיוחדים של כל אחד מהלומדים, הכרת סוגי המשפטים ומילות הקישור כדי ליצור רצף, הגיון וקישוריות בכתב או בע"פ או באמצעות המיילים.
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.