לימוד אנגלית בבית הספר היסודי

לימוד אנגלית בבית הספר היסודי

לימודי אנגלית מהווים מקום די נכבד במערכת החינוך בכלל ובבתי הספר היסודיים בפרט. אין ספק שהחשיפה לאנגלית בגיל כה צעיר משמשת יתרון ותעזור לילדים להשתלב בעתיד בתחומים שונים, בעיקר בתחום התקשורת וההיי טק. אם הילדים בגיל צעיר מתקשים בדרך לימוד אנגלית, אסור להרים ידיים אלא יש למצוא פתרונות הולמים במסגרות שונות על מנת להחזיר את הילד למעגל הלומדים לשפר את הישגיו.

בישראל לימוד אנגלית מתחיל כבר מכיתה ד' (יש מקומות שכבר מגני הילדים הפנימו את החשיבות של לימוד האנגלית והילדים לומדים שם דרך תוכניות הטלוויזיה באמצעות שירים ומשחקים). הלימוד באנגלית בבתי הספר היסודיים פותח בהקניית היסודות לקריאה ולכתיבה: לימוד ה- A,B,C. משם עוברים להכרת אוצר מילים בסיסי ובהמשך לקריאת טקסטים קצרים. לימוד האנגלית מתבצע באופן ידידותי להפליא. חוברות מאוירות וצבעוניות, מלוות בתכנים הקשורים לעולם התוכן של הילדים כדי ליצור קרבה , עניין והתמדה בנושא של רכישת שפה חדשה. לא פעם מתווספת לחוברת דיסק של מילים, סיפורים קצרים, והסברים התומכים בחוברת העבודה ובנושאים הנלמדים בכיתה.

תהליך רכישת שפה אינו קל ופשוט, אלא מהווה אתגר מתמשך עד למיומנויות של כתיבה, דיבור ושיחה חופשיים ללא מעצורים. לעיתים גם בגלל חוסר ביטחון נמנעים הילדים מלדבר במהלך השיעור וזה נדבך נוסף המונע מהם להתקדם ולפרוח.
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.