לימודי סינית לקראת לימודים בסין

לימודי סינית לקראת לימודים בסין

ההתעניינות בסין גדלה פלאות בעשורית האחרונים והסיבה העיקרית לכך הינה ההזדמנויות הכלכליות שקיימות בה.
בסין יש אוכלוסייה של מיליארד ושלוש מאות מיליון נפשות שלא נחשפה לגמרי לשגעונות הקפיטליזם, כמו כן מבחינת שיטחה סין היא הארץ השלישית בגודלה בכל העולם.

אומנם סין חיה עדין תחת משטר קומוניסטי, אך זה מתפנה אט אט לחלום הקפיטליסטי,
במספר שנים הפכה סין ממדינת "עולם שלישי" מתפתחת, למעצמת על שמשפיעה על העולם המערבי כלכלית.
בעקרון השפה המדוברת בסין היא מנדרינית, אך בעיקר בגלל גודלה של המדינה, למנדרינית יש מספר ניבים או יותר נכון להגיד מספר דיאלקטים שמדוברים בהתאם למחוזות, צפוניים, דרומיים וכו'. בין כל דיאלקט קיימים הבדלים משמעותיים ולכן יתכן שסינים בעלי דיאלקט שונה לא יבינו אחד את השני. לעומת זאת הכתיבה היא דומה ולכן היא תמיד שימשה כאמצעי התקשורת הבסיסי.
המנדרינית הנכונה והמדוברת ביותר מתבססת על הדיאלקט של אזור בייג'ינג, וזאת לאור העובדה שבייג'ין הינה הבירה ולכן חשיבותה הפוליטית והתרבותית היא גדולה ומשמעותית.

מי לא ירצה ללמוד את השפה המדוברת ביותר בעולם?
אם מדברים על קריירה, ניתן להגיד שלימודי סינית נותנים יתרון משמעותי שכן, התקופה הנוכחית היא מעין תקופת ביניים, תקופה אשר טמונות בה המון הזדמנויות. יש המכנים זאת, תור הזהב של דוברי הסינית, שכן נכון להיום כל דובר סינית נחשב ללהיט.
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.