לימודי שפות

מסלולי הכשרה והקניית מיומנויות לשפות שונות

בית הספר לשפות Global One מעביר קורסים בשפות שונות, קורס באנגלית, קורס בספרדית, קורס צרפתית וקורס בסינית בכל הרמות. הלימודים מתבצעים לאחר אבחון רמת השפה על ידי יועצת לימודים, חומר הלימוד מותאם אישית לכל תלמיד ותלמיד.
 • לימודי אנגלית
  הצורך לדעת אנגלית, השפה השולטת בעולם התקשורת, הכלכלה, המדע והטכנולוגיה, השליטה והמיומנות בשפה הבינלאומית, היא פתיחת דלת לעולם בו המידע זורם ללא גבולות, דרך המדיה בכלל ואינטרנט בפרט. להשתייך למאה ה - 21, פירושו, לדעת אנגלית.

 • לימודי ספרדית
  קורסי לימוד בשפה הספרדית. בראש מחלקת לימודי הספרדית עומד לרשותכם מר אלברטו מנביץ אשר הגיע מספרד עם תואר שני מאוניברסיטת אינדיאנה (ארה"ב) ומרצה מוסמך באוניברסיטת ת"א. ביחד פיתחנו קורסי לימודי ספרדית, שיעניקו לכם להכיר וללמוד את השפה.

 • לימודי צרפתית
  תרבות ואמנות צרפת קנו להם מוניטין עולמי כבר לפני מאות שנים, אך בד בבד צרפת היא גם מעצמה טכנולוגית מפותחת ונחשבת למעצמה הכלכלית הרביעית בעולם. לימודי צרפתית זה יתרון, יתרון אישי ויתרון עסקי.

 • לימודי סינית
  השוק הסיני מהווה גורם מרכזי בכלכלה העולמית. יכולת תקשורת בסיסית והיכרות עם התרבות המקומית יכולות לפתוח דלתות ולגשר על הפערים. לימודי סינית לרכישת המאפיינים המיוחדים של שוק זה היא המפתח להצלחה.
שפות נוספות אותן ניתן ללמוד אצלנו: גרמנית, פורטוגזית, רוסית, איטלקית וערבית

לימוד אישי - אחד על אחד 
שיעורים פרטיים, שמתבצעים לאחר אבחון רמת השפה וצרכיו של התלמיד על-ידי רכזת לימודים.
חומר הלימוד "מותאם" אישית לכל תלמיד ותלמיד, השיעורים ניתנים על ידי מיטב המורים, במשרדינו, בביתו או במשרדו של התלמיד.

קורסים
מרכז ההדרכה GlobalOne מציע דרך מיוחדת ואישית ללימודים עם דגש על מטרות למידה של כל תלמיד ותלמיד. כל תלמיד מבצע ראיון אישי עם יועצת לימודים ובדיקת רמה בכתב. לימודי השפות מתבצעים בקבוצות של עד 8 תלמידים - על פי מיון רמת השפה ומטרות הקורס. הקורס מתבצע עם מרצה בכיר בלימוד פרונטלי.
צרו איתנו קשר