מן העתונות

מן העתונות

לאור המקצועיות הרבה, זכה במהלך השנים בית ספר לשפות Global one לתשבוחות לא מעטות מצד העיתונות והתלמידים. כתבות שונות שפורסמו ומכתבים רבים שנשלחו אלינו גרמו לנו הנאה מרובה:

"בניגוד לבתי ספר לאנגלית אחרים, כאן אין מצב שבו סטודנט יהיה המורה שלך. עובדים כאן מיטב המורים לאנגלית. כולם אקדמאים בעלי תעודת הוראה, ועם ניסיון והשכלה ספציפיים בתחום המקצועי הדרוש" ....   "גלובס עסקים" 


" המורים הם דוברי אנגלית (שפת אם) כמובן, עם נסיון רב שנים בהדרכה. אבל הייחוד בגלובל וואן הוא בהתאמת המדריך לקבוצה. כלומר, את קבוצת עורכי הדין, ידריך משפטן, ואילו את קבוצת מהנדסי התוכנה ידריך מהנדס תוכנה", " ההתיחסות של גלובל 1 אינה מסתכמת בשפה . בבית הספר מעבירים עולם תרבותי שלם - איך לנהל סמול טוק, איך לנהל משא ומתן, איך להעביר פרזנטציה אפקטיבית(באנגלית כמובן) . ...  ,גלובס עסקים


האינטרנט מדבר בשפה אחת . עולם הטכנולוגיה מדבר בשפה אחרת, כל אותן ה -Buzz Words שכובשות כל חלקה טובה בעיתון ובתודעתנו - השאלה היא איך להיתמודד עם עובדה זו ולהשלים איתה ? לנסות להיאבק ? התשובה היא ש "If you can't beat them - join them" 
גלובל 1 לא עוד בית ספר ללימודי שפה, גם לא מרכז שבא ללמד אותך, בעשר שעות וחמש עשרה קלטות , איך לשלוט בשפה שתטעה את כל שומעיך לחשוב שאימך נולדה בעמק סאן- פרננדו , ולא בעמק החולה .
בגלובל 1 מתמקדים ומתמחים בלימודי אנגלית ושפות למגזר הפרטי והעיסקי ......"ידיעות אחרונות"  - על השרון .

     

בית הספר מבקש להודות לתלמידים, לחברות וללקוחות הרבים שבשבילם אנו כאן. 
צרו קשר: 09-9578428
קליטה של שפות, זמניהם ושאר המרכיבים הרלוונטים בלימוד של שפה ברמה של שפת אם אינה תמיד פשוטה לכולם וללא תרגול ושימוש מתמיד בשפה קשה מאוד יהיה לזכור והשתפר בשפה ועל כן מומלץ עד מאוד להסיר את הכפפה ולקחת מספר של שעורי אנגלית עסקית לשיפור ומיקצוע בתחום. הירשמו כבר עכשיו לקורס אנגלית, לימודי אנגלית, לימודי סינית, לימודי צרפתית, לימודי ספרדית, לימודי שפות, אנגלית עסקית.